Lekarze

 dr nauk wet. Sylwester Zając

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie od 1995 r. W 1999 roku obronił doktorat na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W 2004 roku uzyskał specjalizację z zakresu Rozrodu Zwierząt. Do 2012 roku adiunkt W zakładzie Rozrodu Zwierząt Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Organizuje i prowadzi warsztaty specjalistyczne dla lekarzy weterynarii. Jest założycielem i członkiem pierwszego w Polsce zespołu zajmującego się embriotrasferem u koni.

 

lek. wet. Agata Wolska

Ukończyła studia na Wydziale weterynaryjnym w Warszawie w 2008r. Od kilku lat sprawuje nadzór nad schroniskiem dla kotów w Konstancinie Jeziornej, dlatego ma duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób kotów. Przeprowadza badania parazytologiczne.

W obszarze jej zainteresowań znajduje się anestezjologia  wraz z  intensywną terapią oraz endokrynologia. Pani doktor jest członkiem pierwszego w Polsce zespołu zajmującego się embriotransferem u koni.

 

lek. wet.  Magdalena Jaśkiewicz

Ukończyła studia na Wydziale Weterynaryjnym w Warszawie w 2002r. Przez wiele lat pracy zdobyła duże doświadczenie w leczeniu psów i kotów.

Ukończyła specjalistyczne kursy z zakresu kardiologii i ultrasonografii małych zwierząt. Wykonuje i opisuje EKG oraz zajmuje się terapią zwierząt z chorobami serca.

Obecnie znajduje się w trakcie studiów specjalizacyjnych z technik obrazowania z zakresu „Radiologii Weterynaryjnej”. 

Pani doktor wykonuje badania jedynie na wcześniejsze zapisy.

 

lek. wet. Magdalena Krasuska

 

Ukończyła studia na Wydziale Weterynaryjnym SGGW w Warszawie w 2004r. Od tego czasu ukończyła staże i pracowała w kilku lecznicach weterynaryjnych w Warszawie. Od początku zajmuje się zwierzętami towarzyszącymi. 

Pani doktor kocha fotografię. W każdej wolnej chwili poświęca się swojej pasji.

Jest właścicielką dwóch kotów.

 

lek. wet. Marta Kłosowska - Gędłek

 

tech. wet. Karolina Życka

 

 

 

Ponadto istnieje możliwość umówienia konsultacji specjalistycznych:

lek. wet. Aleksandra Tomkowicz - okulistyka.

O Nas

Zapraszamy do przychodni w Piasecznie.  Dzięki Państwa współpracy rozwinęliśmy zakres naszych usług i staliśmy się znanym w całej Polsce ośrodkiem diagnostycznym i terapeutycznym.

Read more....