ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS...

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS !!!
Z przyjemnością informujemy, że wkrótce zakończy się remont Przychodni Łabędzia i udostępnimy do Państwa dyspozycji nowy gabinet, który niewątpliwie wpłynie na zwiększenie komfortu naszych pacjentów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zmieniamy również czas pracy Przychodni.
Od 1 maja 2018 roku obowiązywać będą następujące godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek     09.00 - 21.00
sobota                           10.00 - 18.00
niedziela                        10.00 - 17.00
dni wolne i święta          10.00 - 13.00

Informujemy również, że dostępne będą w Przychodni porady ortopedyczne, których będzie udzielał chirurg ortopeda lek. wet. Stanisław Leżański - który zawodzie pracuje już ponad 25 lat, z czego połowę swojej kariery spędził we Francji. Wizyty po wcześniejszym umówieniu.

Do Państwa dyspozycji udostępnimy również wysokiej klasy cyfrowy aparat rentgenowski, który będzie pomocny przy diagnozowaniu naszych pacjentów. Badania RTG będą dostępne w godzinach pracy Przychodni.

Zapraszamy również do korzystania z usług fryzjersko- kosmetycznych, których profesjonalne wykonanie powierzyliśmy tech. wet. Karolinie Życkiej. Usługi po wcześniejszym umówieniu.

O Nas

Zapraszamy do przychodni w Piasecznie.  Dzięki Państwa współpracy rozwinęliśmy zakres naszych usług i staliśmy się znanym w całej Polsce ośrodkiem diagnostycznym i terapeutycznym.

Read more....